Катрусин Кiнозал у Chopper Bar


Rok'n'Roll на двох


25 червня. Рок-клуб "Woodstock"


30 квiтня. Клуб "Вiкторiя"


8 березня. Клуб "Woodstock".


4 апреля. Арт-кафе "Агата".


BOURBON club. 5 марта.


Афіша


На початку цього року відбулася серія виступів у клубах м. Києва рок-групи „Катрусин кінозал” з міста Світловодська. Ця група вже давно гостює у столиці, відома любителям рок-музики і має чимало прихильників. Арт-директори клубів охоче запрошують її виступати вечорами, знаючи, що хороша музика приваблює відвідувачів і створює святковий настрій. Заснований 1998 року в м. Світловодську Кіровоградської області чотирма друзями – любителями рок-музики, „Катрусин кінозал” добре відомий у рідному місті й регіоні (Кременчуці, Полтаві, Кіровограді), але й неодноразово виступала в Одесі, Дніпропетровську, Києві,Рівному, брала участь у спільних концертах з московськими „Тараканами” та „Джаспер Лі”, українськими „Т.О.К.”, „Грін Грей” та іншими відомими колективами. “Катрусин Кінозал” є улюбленим колективом Андрія Гобліна – лідера одеських байкерів, тому жодне “Гоблін SHOW” в Одесі без цього гурту не проходить.


60-річна Катерина Лозовенко 15 років вела на телебаченні передачу ”Катрусин кінозал”. Перша програма вийшла у травні 1972 року, остання — 1987-го.
Із Катериною Семенівною стоїмо біля музею телебачення у столичному телецентрі на вулиці Мельникова. Двері музею закриті, але експонати можна розгледіти через його скляні стінки. На стіні висять великі чорно-білі знімки 30-річної давнини. На них і Катерина Семенівна з лялькою Катрусею. На одному з фото Лозовенко з високою зачіскою.


Copyright © 2008-2011 — Катрусин Кінозал
Створення, обслуговування сайту — Богдан Дроздов